Rambler's Top100
АВТОРИЗАЦИЯ

ПОИСК ТОВАРА
расширенный поиск

КАТАЛОГ

ИНФОРМАЦИЯ

КУРСЫ ОБМЕНА
 • Наличные грн.
  24.1 грн. / $
 • Безналичные грн.
  24.1 грн. / $
 • Web Money
  1.07 / $

БЫСТРЫЙ ПЕРЕХОД
bigmir)net TOP 100
Каталог товаров. Электроника, бытовая техника. Где купить.
Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.
Найди свой интернет магазин. Полный рейтинг интернет магазинов Украины
Rambler's Top100

Блог / Новости

Кльовий Кольоровий "Corby"

Колір як спосіб самовираження

Колір як спосіб самовираження

Змінювані панелі Fashion Jacket телефону Corby допоможуть продемонструвати свої емоції, а молодіжний інтерфейс користувача Cartoon UI буде завжди створювати гарний настрій. Задня панель має зручну обтічну форму. Завдяки цьому телефон не тільки надійно та зручно розташовується в руці, але й виглядає модно та сучасно. За будь-якого відношення до стилю телефон Corby задовольнить найвибагливіший смак.
Знайомитися стає набагато простіше

Знайомитися стає набагато простіше

У якому б місці ви не були, можна одразу поділитися своїми враженнями із друзями. Завдяки віджетам телефону Corby можна легко отримати доступ до таких веб-сайтів, як Facebook, MySpace, Twitter. Ви ніколи не пропустите зміни в житті друзів і не зникнете з поля зору. Зручна функція RSS-каналів дає змогу автоматично отримувати сповіщення про змінення станів і додавання коментарів. Залишатися на зв’язку ще ніколи не було так легко.
Актуальні оновлення та завантаження

Актуальні оновлення та завантаження

Покажіть своїм рідним, як проводите час у відпустці ще до повернення додому. Телефон Corby надає доступ до семи популярних інтернет-спільнот: Facebook, Myspace, YouTube(TM), Flickr, Picasa, Friendster і Photobucket. Можна миттєво завантажити найяскравіші фотографії та розповісти своїм друзям і рідним про незабутні моменти. Телефон Corby дає змогу ділитися враженнями з усім світом!
Інтелектуальне розблокування сенсорного екрана

Інтелектуальне розблокування сенсорного екрана

Функція інтелектуального розблокування забезпечує швидке розблокування телефону та доступ до пунктів меню, а також підвищує безпечність його використання. Є три способи налаштування цієї функції: просте розблокування сенсорного екрана, розблокування та швидкий набір номера і нарешті розблокування та запуск певної програми.
Дворазове змінення масштабу всього одним дотиком

Дворазове змінення масштабу всього одним дотиком

Іноді потрібно швидко збільшити зображення, щоб розглянути деталі. Жодних проблем! Телефон Corby дає змогу змінити масштаб зображення у два рази всього одним дотиком.
Завжди залишайтеся на зв’язку

Завжди залишайтеся на зв’язку

З сенсорним інтерфейсом TouchWiz керування телефоном стає по-справжньому зручним. Завдяки йому забезпечується зворотний зв’язок у вигляді вібрації. Просто торкніться екрана — і ви відчуєте його реакцію. Проведіть по ньому пальцем, і ви почуєте легке клацання. Завдяки широкому набору доступних для завантаження та вбудованих віджетів (більше 20) всі улюблені функції будуть завжди під рукою.
 • Камера з роздільною здатністю 2 Мпікс

  Камера з роздільною здатністю 2 Мпікс

  За допомогою телефону Corby можна робити чудові знімки з роздільною здатністю 2 Мпікс Цифровий зум дасть змогу розглядіти дрібні деталі, панорамна зйомка — сфотографувати мальовничий пейзаж, а функція розпізнавання посмішки — гарний настрій ваших друзів.
 • Функція розпізнавання музики

  Функція розпізнавання музики

  Якщо ви чуєте композицію та бажаєте її завантажити, але не знаєте, хто її виконує, функція пошуку музики дає змогу записати декілька секунд будь-якої композиції та надіслати фрагмент на сервер, який визначить її назву, альбом, виконавця та навіть жанр. А за допомогою програми Music Store можна легко завантажити композицію, що сподобалася вам.
 • Значний об’єм пам’яті

  Значний об’єм пам’яті

  Годі хвилюватися про вільне місце в пам’яті телефону — краще почніть фотографувати або завантажувати музику. Завдяки підтримці карт пам’яті microSD ви легко можете додати до 70 МБ внутрішньої пам’яті телефону Corby ще цілих 8 ГБ!
 • Bluetooth v2.1

  Bluetooth v2.1

  Безпроводова гарнітура Bluetooth дає змогу розмовляти по телефону або слухати музику без під’єднання навушників. Крім того, телефон можна легко з’єднати з ПК або принтером.
НОВОСТИ


РЕКЛАМА
powered_by